Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Αδιάβροχο IP66 ενσωμάτωσε ελαφριά υψηλή δύναμη αισθητήρων 20W την ηλιακή για το οδικό εργοστάσιο κήπων φωτεινό
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Bridgelux |
IP65 υπαίθριος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης 100W 170lm/w τοπίων
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Bridgelux |
7500lm ενσωματωμένο 50 αδιάβροχο IP65 ακτίνων φωτεινών σηματοδοτών 90° Watt ηλιακό Anglec ηλιακό φως brigh υψηλής δύναμης έξοχο για το δρόμο
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Το υπαίθριο Πολωνός εμπορικό σήμα έκθεσης οδικού ελαφρύ ευρέος φάσματος αργιλίου 200W 300W IP66 SMD πελεκά τη υψηλή δύναμη
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 12V |
Πολυ λειτουργία 20 W 40 ελαφριά αναπληρώσιμη αντιστοιχία χρώματος εργασίας των φορητών οδηγήσεων W 12v με τη στάση
| Όνομα προϊόντων: | Φως εργασίας των υπαίθριων επανακαταλογηστέων οδηγήσεων 100w φορητών |
|---|---|
| Λειτουργώντας οδηγήσεις τάσης: | Συνεχές ρεύμα 6V |
| Οδηγημένες φωτεινές οδηγήσεις αποδοτικότητας: | 170 Lm το /W |
SMD2835 οδηγημένα Highbay φω'τα IP65 100W 200W 300W 500W αργιλίου
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Υπαίθριος όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη 300W 51000 μονάδα λούμεν CRI80 των ηλιακών οδηγήσεων
| Υλικό: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ύφος: | Σύγχρονος |
| Χρήση: | αποθήκη εμπορευμάτων, γκαράζ, εργοστάσιο, εργαστήριο, γυμναστική, κ.λπ. |
Ip65 η υπαίθρια ηλιακή ενέργεια ενσωμάτωσε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη 200 Watt
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (β): | 6V |
Υπαίθριος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης SMD3030 34000lm 200watt με την μπαταρία λίθιου
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
50w 100w 150w 200w 300w όλα στο ένα ενσωμάτωσε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη Ip65 Ufo υπαίθριο με την μπαταρία
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |

