Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
φωτεινοί σηματοδότες των ηλιακών τροφοδοτημένοι οδηγήσεων 170lm/w 20w με τον αυτόματο έλεγχο έντασης
| Τύπος στοιχείων: | ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | ΔΡΟΜΟΣ, υπαίθρια, διαφορετική κατάσταση, κήπος, κ.λπ. |
| Φωτεινός: | 170 lm/w |
Ελαφρύς 20000 χρόνος δαπανών μονάδων λούμεν 50watt 4hours εργασίας των αντι οδηγήσεων έκρηξης φορητών
| Εφαρμογή: | ΑΠΟΘΗΚΗ ΕΜΠΟΡΕΥΜΆΤΩΝ, κήπος, ΔΡΟΜΟΣ, στρατοπέδευση, φορητή χρήση εργασίας |
|---|---|
| Υλικό: | Υψηλός - κράμα ποιοτικού die-casting αργιλίου |
| Τύπος στοιχείων: | explosionproof φορητός λαμπτήρας εργασίας |
Τηλεχειρισμός IP65 50w 1100w 50w 200w περιοχής χώρων στάθμευσης CE RoHS
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | rvice: Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC85-265V |
Υπαίθριοι αδιάβροχοι 170lm/W ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες διαβάσεων
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
Ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης υψηλής αποδοτικότητας 6500K 60w περιοχής οδικών χώρων στάθμευσης τρόπων περιπάτων
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
CE EMC κατοικίας ABS 100 Watt όλα σε έναν φωτεινό σηματοδότη των οδηγήσεων για τους χώρους στάθμευσης
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικός ABS+PC φακός |
| Τύπος μπαταριών: | Lifepo4 μπαταρία |
Οι φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων ODM 220V 150Watt cOem στεγανοποιούν τα περιστρέψιμα τσιπ εμπορικών σημάτων IP65
| Εφαρμογή: | ΔΡΟΜΟΣ, εθνική οδός, υπαίθρια, προαύλιο, κήπος |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
IP65 αδιάβροχο ενσωματωμένο 300w οδήγησε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη υπαίθριο
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Φωτεινοί σηματοδότες των ηλιακών τροφοδοτημένοι οδηγήσεων Χριστουγέννων 80CRI 240V 200 W
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
100W IP67 170lm/W 10kg ενσωμάτωσε το ηλιακό υπαίθριο σούρουπο φωτεινών σηματοδοτών φωτεινών σηματοδοτών ηλιακό για να ξημερώσει
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (β): | 12V |

