Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Χρώμα Dimmable προβολέων εξωτερικού των μικρών οδηγήσεων ακτινοβολίας κατοικημένων που αλλάζει 50 Watt 100 Watt
| Δύναμη φωτισμού πλημμυρών οδηγήσεων: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| Οδηγός οδηγήσεων: | Ο οδηγημένος οδηγός 0-10v οδήγησε τον εξασθενίζοντας οδηγό Δάλι που εξασθενίζει τον οδηγημένο οδηγό |
| Τάση εισαγωγής: | AC85-265V, 50/60HZ |
προβολείς SMD 5054 των υπαίθριων οδηγήσεων 5000K 100Watt για το ναυπηγείο κήπων
| Διαμορφώστε το αριθ.: | ΒΚ02 |
|---|---|
| Wattage: | 100W |
| φωτεινή αποδοτικότητα: | 110LM/W |
προβολείς SMD 5054 των υπαίθριων οδηγήσεων 5000K 100Watt για το ναυπηγείο κήπων
| Σχήμα αριθ.: | ΒK02-2 |
|---|---|
| Φωτεινή απόδοση: | 100lm/w |
| Πηγή φωτός: | SMD 2835 |
Υψηλή μονάδα λούμεν φωτεινών σηματοδοτών 200W ενεργειακών συστημάτων ηλιακή με την μπαταρία λίθιου
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Αργίλιο KCD που στεγάζει 20000 τον ηλιακό λαμπτήρα πλημμυρών μονάδων λούμεν 250w για υπαίθριο
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Bridgelux |
Λεπτός αργιλίου κατοικίας αδιάβροχος τηλεχειρισμός κήπων προβολέων 150w υπαίθριος
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Δύναμη: | 50W/100W/200W/300W/500W |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή μονάδα λούμεν |
Χονδρική υψηλή μονάδα λούμεν manufaturer όλοι σε έναν υπαίθριο φωτεινό σηματοδότη ηλιακής ενέργειας
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
Η υψηλή μονάδα λούμεν Κίνα KCD kcd smaret εκτός από την ενεργειακή έξοχη φωτεινότητα οδήγησε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
20w 30w 50w υψηλός σφιγκτήρας USB εργασίας πλημμυρών μονάδων λούμεν φορητός οδηγημένος επανακαταλογηστέος
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
400W μακρινός θερμός άσπρος ηλιακός οδηγημένος προβολέας προβολέων P65
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |

