Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Μαύρο αργίλιο που στεγάζει την υψηλή μονάδα λούμεν 200 ανακλαστήρων 100W προβολέων των υπαίθριων οδηγήσεων χάντρες
| Δύναμη: | 100W |
|---|---|
| Αποδοτικότητα μονάδων λούμεν: | 100lm/w |
| Παράγοντας δύναμης: | >0,9 |
2700K 6500K ηλιακές τροφοδοτημένες χάντρες των οδηγήσεων μπαταριών SMD 3030 ικανότητας 3.2V προβολέων 100w μεγάλες
| Wattage: | 50w/100w/200w |
|---|---|
| Μπαταρία: | 3.2V 6/12/18Ah |
| Ηλιακό πλαίσιο: | 6V 6/15/20W |
Ip65 προβολείς 100 θερμός άσπρος προβολέας Ik07 των υπαίθριων οδηγήσεων Watt 10000lm
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κιβώτιο χρώματος/ουδέτερο κιβώτιο συσκευασίας/χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
κατοικία Smd αλουμινίου απορριμμάτων κύβων προβολέα των υπαίθριων οδηγήσεων 50w 200w λεπτό
| Δύναμη προβολέα οδηγήσεων: | 30W |
|---|---|
| Οδηγός οδηγήσεων: | Ο οδηγημένος οδηγός 0-10v οδήγησε τον εξασθενίζοντας οδηγό Δάλι που εξασθενίζει τον οδηγημένο οδηγό |
| Τάση εισαγωγής: | AC85-265V, 50/60HZ |
Υπαίθρια αδιάβροχη υψηλή μονάδα λούμεν προβολέα 50W με τον αισθητήρα κινήσεων ενότητας
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Τσιπ οδηγήσεων: | SMD2835 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC85-265V |
12 50w 300w 500w 200w των οδηγήσεων προβολέα έξυπνων μίνι SMD2835 βολτ προβολέων ασφάλειας RGB
| δύναμη: | 30W |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | SMD2835 |
| Τάσεις εισαγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265V |
Υπαίθριος ηλιακός τροφοδοτημένος διασκεδασμός θερμότητας προβολέα 100 Watt Shell 170lm/w
| Τύπος της Shell: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Wattage: | 100W |
120° διευθετήσιμη ενέργεια 180° προβολέα 22000lm IP65 των οδηγήσεων γωνίας ακτίνων 200W - αποταμίευση
| Wattage: | 200w |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100-110LM/W |
| Μονάδες λούμεν: | 20000-22000lm |
Αδιάβροχη υπαίθρια 100lm/W Luminious των οδηγήσεων IP65 200W αποδοτικότητα προβολέα
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100lm/w |
| Wattage: | 200w |
Εξωτερικό ηλιακό φως 50w 100w 200w 300w 400w 500w
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Luminious: | 130lm/W |
| Ισχύς σε βάτ: | 200W |

