Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
ηλιακός τροφοδοτημένος εμπορικός βαθμός φωτεινών σηματοδοτών φωτεινών σηματοδοτών των ηλιακών τροφοδοτημένος οδηγήσεων 451.5*174.5*70mm 170lm/W 30W
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
150w 200w 250w 300w ενσωμάτωσε όλων σε ένα ηλιακό οδηγημένο φως
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
30W 60W 100W όλοι σε μια ηλιακή οδηγημένη υπαίθρια ενέργεια φωτεινών σηματοδοτών - αποταμίευση IP65
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Φωτεινοί σηματοδότες 50w 200w των ηλιακών αδιάβροχων οδηγήσεων IP65 170lm/W
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | rvice: Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (β): | Συνεχές ρεύμα 6V |
Λεπτός 7500lm 50w ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Υψηλός αδιάβροχος Ip67 200w ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης φωτεινότητας
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Υψηλής απόδοσης Αλουμίνιο Φωτό IP67 Αδιάβροχο Εξωτερικό Στάδιο 10 20 30 50 100 150 200 300 Βατ LED Φωτό Πλημμύρας
| Εγγύηση: | 5 έτη |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100lm/w |
| Δυνατότητα: | 200W |
Μονάδα υψηλής ισχύος Αδιάβροχο LED Street Light Outdoor 70Ra 100watt
| Εξουσία: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| Τσιπ LED: | 2835 LED |
| Τάση εισόδου: | AC100-240V |
Κύβων ρίψεων αργιλίου υψηλή αποδοτικότητα 170lm/W EMC Ligtht πλημμυρών των οδηγήσεων τροφοδοτημένη Soalr
| Κονσερβοποιώντας υλικό: | αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειρισμός |
| αδιάβροχος βαθμός: | IP65 |
Φορητό επαναφορτιζόμενο φωτιστικό LED
| Product name: | TG-E |
|---|---|
| Working Voltage LED: | DC 6V |
| Led Luminous Efficiency LED: | 170 Lm /W |

