Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Ανθεκτική ορθογώνια ακτίνα νερού προβολέα SMD των λεπτών 200w οδηγήσεων σταδίων
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Brigelux |
|---|---|
| Φωτεινή απόδοση LED: | >90 lm/w |
| αποδοτικότητα δύναμης: | > 95% |
Ip65 ηλιακός προβολέας προβολέα 30w 40w 80w 100w 200w των υπαίθριων οδηγήσεων ABS
| Τρόπος ελέγχου: | Ελαφρύς έλεγχος + τηλεχειρισμός + χρονικός έλεγχος |
|---|---|
| Υλικό μάσκας: | PC |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Υπαίθριος αθλητικός οδηγημένος στάδιο προβολέας 300W με τον αισθητήρα κινήσεων ενότητας
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
| Cri (ra>): | 80 |
SMD 3030 ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης 100w 12V 10kg
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Βαθμός 200w γωνίας προβολέων 90°-120° των φωτεινών χαντρών PC οδηγήσεων φακών υπαίθριων 22000 μονάδες λούμεν
| Wattage: | 200w |
|---|---|
| φωτεινή αποδοτικότητα: | 110LM/W |
| Μονάδα λούμεν: | 22000lm |
6500K 100Watt IP65 Εξωτερική χρήση κήπου LED Φώτα πλημμύρας Υψηλή φωτεινότητα φωσφορίνης Γκρι
| Σχήμα αριθ.: | ΒK02-2 |
|---|---|
| Φωτεινή απόδοση: | 130LM/W |
| Πηγή φωτός: | SMD 2835 |
Μαύρο σώμα 17000 υπαίθριοι ηλιακοί προβολείς 50w 100w 200w 300w IP65 μονάδων λούμεν
| Wattage: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelvins: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
φθηνό φωτιστικό υψηλού κόλπου ανθεκτικό στην έκρηξη IP65 Κλάση Προστασίας Εξωτερικά φώτα LED για απόδοση
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C+50°C |
|---|---|
| Τάξη Προστασίας: | IP65 |
| Χαρακτηριστικό: | Καλή απαγωγή θερμότητας |
Αδιάβροχο Ip65 50w οδήγησε ηλιακές υπαίθριες 8500 μονάδες λούμεν προβολέα
| Ενεργειακός τύπος: | Ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Αργίλιο |
| Ξεφλούδισμα του χρώματος: | Γκρίζος |
αργίλιο προβολέα των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων 6500K Ra80 που στεγάζει το λεπτό μετριασμένο γυαλί
| Χρώμα: | Μαύρος/άσπρος/γκρίζος |
|---|---|
| Υλικό: | ΑΡΓΙΛΙΟ ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΥΒΩΝ |
| Μέγεθος: | 246.6mm*189.4mm*212*8mm |

