Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
50000 Lumen Controller Separate 200w Solar Street Light
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Υπαίθριος οδηγημένος ηλιακός τηλεχειρισμός λαμπτήρων οδών με την μπαταρία IP65 50w 1100w 50w 200w
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | rvice: Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC85-265V |
Επανακαταλογηστέο 144W 20000 μονάδες λούμεν στάσεων 360° που περιστρέφονται το φως εργασίας των οδηγήσεων με το συνδετήρα αδιάβροχο IP65
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Υψηλοί φωτεινοί σηματοδότες των φορητών 100watt ηλιακών τροφοδοτημένοι οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
170lm/w υψηλή μονάδα λούμεν όλοι μετα φω'τα Ip65 μιας στα υπαίθρια ηλιακά οδού
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης 100w 150w 200w 300w 500w φωτεινότητας Ip67 Kcd έξοχος με Πολωνό
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 12V |
Εταιρική προμήθεια KCD 35000 Lumen 150w 300w Φωτισμός υψηλής φωτεινότητας υψηλής ισχύος Στάδιο IP66 200w εσωτερικό φως LED Φωτισμός
| Ονομασία προϊόντος: | ΙΚ02-2 |
|---|---|
| Ζωή: | 35000 ώρες |
| THD: | < 12% |
Φακός PC που ακτινοβολεί τις χάντρες των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν γωνίας ακτίνων φωτεινών σηματοδοτών 120° των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Υλικό κατοικίας: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Wattage: | 150W |
Υψηλό φως Μεγάλος χρόνος εργασίας Εξωτερικό 50W 100W 150W 200W 250W 300W Pole Led Solar Street Light μπαταρία
| Ηλιακό πάνελ: | Ηλιακό πάνελ 18V80W (μονοκρυσταλλικό πυρίτιο) |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | μπαταρία λιθίου 12,8V 30AH |
| Ειδική λειτουργία: | Αυτόματη σκούπα σκόνης και καθαρισμός χιονιού |
Υψηλής απόδοσης εξωτερικό φωτοβολταϊκό με ηλιακή ενέργεια 2835 LED 160Lm/W
| Τετάρτη: | 6V |
|---|---|
| Υλικό κελύφους: | υψηλός - κατοικία ποιοτικού αργιλίου |
| Λαμπτήρας οδηγήσεων: | 2835LED |

