Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
EMC 100 Watt όλα σε έναν ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για το σχολείο γραφείων
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (β): | 6V |
IP67 το αδιάβροχο αργίλιο 200W ενσωμάτωσε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης SMD3030 34000lm 200watt με την μπαταρία λίθιου
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
EMC 30w 60w SMD3030 όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Μαγνητικός πολυσύνθετος φω'των 12v 10w 27w 45w εργασίας 1000 φορητών τετραγωνικών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| Χρόνος φόρτισης: | 4~5H |
|---|---|
| Χρόνος εργασίας: | 12h |
| Κύκλος ζωής: | 50000hours |
SMD Boat Stadium Marine AC Outdoor Floodlight 10 W 20 W 30 W
| Εξουσία: | 100W |
|---|---|
| Είσοδος (Συχνότητα): | AC110-130V / AC200-240V (50/60Hz) |
| Αποτελεσματικότητα: | 90lm/w |
Το αργίλιο χώρισε το ηλιακό τροφοδοτημένο υπαίθριο οδών συνεχές ρεύμα 300W 400W IP66 φωτεινών σηματοδοτών λαμπτήρων οδηγημένο
| Όνομα προϊόντων: | 100W ηλιακός φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| ΚΔ (θερμοκρασία χρώματος): | 3000K-6500K |
| Υλικό της κατοικίας: | Κράμα αργιλίου |
φορητός οδηγημένος λαμπτήρας USB εργασίας πλημμυρών 20w 30w 50w επανακαταλογηστέος
| Τύπος στοιχείων: | Πτυσσόμενο φως εργασίας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Tg02-α |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 6V |
Ελαφριά 200lm/w 20000 επανακαταλογηστέων φορητών οδηγήσεων μονάδων λούμεν γωνία 270° εργασίας
| Όνομα προϊόντων: | φορητό οδηγημένο φως εργασίας |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινος |
| Φωτεινός: | 200lm/W |
Δυνατός 3000 Λουμέν υψηλής ισχύος LED Ηλιακό λαμπτήρα δρόμου κήπου Δρόμος Luminaria 300w εξωτερικό χονδρικό ηλιακό αισθητήρα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ηλιακό φως δρόμου εξωτερικού εξοικονόμησης ενέργειας |
| Ιπ βαθμός: | IP65 Αδιάβροχη |

