Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Smd 5054 βαθμός 180° προβολέων 3000K των αδιάβροχων υπαίθριων οδηγήσεων διευθετήσιμος
| Οδηγημένη πηγή: | SMD 2835/5050/5054 |
|---|---|
| ΚΔ: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Αδιάβροχος βαθμός: | IP65 αδιάβροχος |
Η καλή θερμότητα Sinkging 80 βαθμός 120° 320 CRI προβολέα 24000 υπαίθριων 200w οδηγήσεων μονάδων λούμεν οδήγησε τις χάντρες
| Δύναμη: | 200w |
|---|---|
| Φωτεινό Efficiiency: | 120lm/W |
| Ροή μονάδων λούμεν: | 24000lm |
Καλή θερμότητα που βυθίζει το εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265v 120-277v CRI 80 προβολέων 110lm/W των υπαίθριων οδηγήσεων
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | die-casting αργίλιο |
| Εκτίμηση προστασίας: | Αδιάβροχη IP 65 |
Προβολέας IP65 των οδηγήσεων ODM 9000LM 100w 150w 200w cOem αδιάβροχος
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κήπος, εσωτερικός φωτισμός, ΤΟΠΙΟ, τετραγωνικός, υπαίθριος φωτισμός |
| Τάση εισαγωγής (β): | AC85-265V |
Αργίλιο προβολέων των αντιεκθαμβωτικών οδηγήσεων σκιάς υπαίθριων που στεγάζει την καλή βύθιση θερμότητας
| Ύφος: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Χρώμα: | Γραπτός |
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100lm/w |
Rgb εξαιρετικά φωτεινές οδηγημένες χάντρες προβολέα Ip65 των υπαίθριων Dimmable Commerical οδηγήσεων σταδίων
| άδεια της τάσης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265V, 100-277V |
|---|---|
| Υλικό της Shell: | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Οικονομικά ενεργή ζωή: | πάνω από 50.000 ώρες |
EMC Ip65 100w Led Flood Light 100lm/w 6500K για αθλητικά γήπεδα
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700-6500K για προαιρετικό |
|---|---|
| Φωτεινή απόδοση: | 100lm/w |
| Διάρκεια ζωής LED: | 50000 ώρες |
Αντιεκθαμβωτική σκιά που δροσίζει τους προβολείς 100Watt των υπαίθριων οδηγήσεων IP66 5 έτη εξουσιοδότησης
| Τάση εισαγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265V/100-277V 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 100W |
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100-110LM/W |
Explosionproof υψηλή αποδοτικότητα 100-110lm/W προβολέων των ηλεκτρικών EK03 υπαίθριων οδηγήσεων IK08
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100-110LM/W |
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
150W Ultra-Slim LED Flood Light - Υψηλή φωτεινότητα, ανθεκτική κατασκευή αλουμινίου, ευέλικτη χρήση - Εκπτωτική τιμή για ανώτερο εξωτερικό φωτισμό
| Δυνατότητα: | 150W |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Luminious: | 90-100/130-140lm/W |
| Χρώμα: | Μαύρο |

