Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
30Watt 50Watt 100Watt 150Watt LED φωτισμός 5m ανίχνευση φωτισμός οικιακής κατασκευής λάμπα
| Γωνία δέσμης: | 90° |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | Υψηλή φωτεινότητα |
| Πεδίο ανίχνευσης: | 35m |
Των ενσωματωμένων ηλιακών οδηγήσεων υπαίθριος φωτεινός σηματοδότης μονάδων λούμεν 200W Graden φωτεινών σηματοδοτών υψηλός
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης 60W 90W 250W 15000lm
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
15000lm ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
3000k πηγή 100 Watt 200 Watt Dask Dawn των υπαίθριων ηλιακών τροφοδοτημένη οδηγήσεων προβολέων μακροπρόθεσμη
| Δύναμη: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Χρώμα σώματος: | Σκούρο γκρι |
Μετριασμένος γυαλιού φακών 80-90lm/W 200W των οδηγήσεων διευθετήσιμος 180 βαθμός μονάδων λούμεν προβολέων υψηλός
| Wattage: | 200w |
|---|---|
| Φωτεινή αποδοτικότητα: | 80-90lm/w |
| Ροή μονάδων λούμεν: | 16000-18000lm |
Η εξαιρετικά λεπτή υψηλή μονάδα λούμεν προβολέων σώματος ηλιακή τροφοδοτημένη οδήγησε το τσιπ 2700K IP65
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Υλικό της Shell: | υψηλός - κατοικία ποιοτικού αργιλίου |
| Οικονομικά ενεργή ζωή: | 50000HOURS |
100W φως ασφάλειας πλημμυρών των οδηγήσεων κοu'φωμάτων 3000k 4000k Ip65 προβολέα 9000 υπαίθριων οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| ΚΔ: | 2700-6500K |
| Διάρκεια ζωής εργασίας: | 50.000 ώρες |
Προβολείς 180° διευθετήσιμο 150W 16500LM των υπαίθριων οδηγήσεων σώματος αργιλίου
| ελαφριά σειρά: | ΒΚ02 |
|---|---|
| Wattage: | 150W |
| φωτεινή αποδοτικότητα: | 110LM/W |
Monocrystalline ηλιακός τροφοδοτημένος τηλεχειρισμός προβολέων για την αποθήκη εμπορευμάτων κήπων
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τύπος τσιπ οδηγήσεων: | SMD 2835 |

