Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Οδηγημένος στάδιο προβολέας αισθητήρων ασφάλειας IP67 400w ισοδύναμος
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεων, ενέργεια - αποταμίευση |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Εφαρμογή: | Κήπος, εσωτερικός φωτισμός, ΤΟΠΙΟ |
IP65 ηλιακή τροφοδοτημένη ενέργεια προβολέων 60W κινήσεων των αδιάβροχων υπαίθριων έξυπνων οδηγήσεων - αποταμίευση
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Η μεγάλης απόστασης χονδρική τιμή προβολέα κατασκευής 20W 30W 50W 100W όλες στο ένα οδήγησε τον προβολέα
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Υψηλή μονάδα λούμεν υπαίθριο Ip65 ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης 150 Watt
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
Η υπαίθρια υψηλή μονάδα λούμεν 100W στεγανοποιεί το σώμα αργιλίου προβολέων
| Πηγή φωτός: | epistar/bridgelux τσιπ/bridgelux |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
Ηλιακός προβολέας IP65 των πολυσύνθετων οδηγήσεων 200watt με τον τηλεχειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακό φως κήπων οδηγήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ, τετραγωνικό πάρκο κήπων, υπαίθριο |
| Τύπος: | Πολυσύνθετος ηλιακός προβολέας διακοσμήσεων |
Εξωτερικό φως φωτισμού με ηλιακή ενέργεια 10W 20W 40W 200w 500w με τηλεχειριστήριο
| Εφαρμογή: | Οδός, οδός, αυτοκινητόδρομος |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120 βαθμός |
| Χρόνος αποδέσμευσης: | 6-8 ώρες |
Προβολέας ασφαλείας IP65 Αδιάβροχο Hot Sale Led Flood Light Αλουμινίου Διαμέρισμα με αισθητήρα κίνησης για τοίχο του δρόμου κήπου
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένοι προβολείς |
|---|---|
| Ζωή: | 35000 ώρες |
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση, Ανθεκτικό στην πίεση |
KCD Die Casting Αλουμίνιο IP65 Αδιάβροχο 50w 100w 200w 300w Εξωτερικός Κήπος Ηλιακό LED επαναφορτιζόμενο φως πλημμύρας
| Εφαρμογή: | Οδός, οδός, αυτοκινητόδρομος |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120 βαθμός |
| Χρόνος αποδέσμευσης: | 6-8 ώρες |
IP65 αδιάβροχη υπαίθρια 50W 200w ηλιακή δύναμη μονάδων λούμεν φωτεινών σηματοδοτών υψηλή
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | rvice: Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 6V |

