Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
Η υψηλή μονάδα λούμεν Κίνα KCD kcd smaret εκτός από την ενεργειακή έξοχη φωτεινότητα οδήγησε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
SMD2835 οδηγημένα Highbay φω'τα IP65 100W 200W 300W 500W αργιλίου
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Αδιάβροχο IP66 ενσωμάτωσε ελαφριά υψηλή δύναμη αισθητήρων 20W την ηλιακή για το οδικό εργοστάσιο κήπων φωτεινό
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Bridgelux |
50000h λειτουργώντας στενός οδηγημένος ακτίνα ηλιακός προβολέας 100w διάρκειας ζωής
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Bridgelux |
επανακαταλογηστέο οδηγημένο ηλιακό σούρουπο 200W Ip65 αδιάβροχο έξοχο σε φωτεινό της Dawn Floodlight για τον κήπο
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| Γωνία ακτίνων (°): | 120 |
Η υψηλή φωτεινότητα IP65 100W SMD2835 Smd οδήγησε το υπαίθριο αδιάβροχο SMD αργίλιο 20W 30w 50w 100w 150w 200w FloodlightIP65 που οδηγήθηκε
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
LiFePO4 ηλιακός φωτεινός σηματοδότης μπαταριών IP65 6500K 100w
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
3000k ο ηλιακός φωτεινός σηματοδότης φωτοβολταϊκός Πολωνός υψηλής δύναμης των οδηγήσεων τοποθέτησε 30watt 60watt 100watt
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 Wateproof |
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε έναν ηλιακό οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη |
IP65 220v Καλή ποιότητα Αλουμινίου Σώμα εξωτερικού φωτισμού έκτακτης ανάγκης Pir αισθητήρα 50w 100w 150w 200w 300w LED φως
| Γωνία θέασης: | 120 |
|---|---|
| Χρώμα σώματος: | Μαύρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 έως +45°C |
120 μοίρες ακτίνα άγγελος εξωτερικό φως πλημμύρας με υδροστεγή σχεδίαση
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος ((Ra): | 80 |
| Χρήση: | Κατασκηνώσεις Αλιεία Επείγουσα πεζοπορία |

