Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
EMC 30w 60w SMD3030 όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Υψηλός αδιάβροχος Ip67 200w ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης φωτεινότητας
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
CRI80 φορητό φως εργασίας 100w επανακαταλογηστέο οδηγημένο
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Αδιάβροχοι ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς 200 διάρκεια ζωής W 110 lm/W 6000K 50000hours
| Wattage: | 200W |
|---|---|
| Φωτεινός: | 100-110 lm/W |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm): | 20000lm |
100w ηλιακοί προβολείς των υψηλών τροφοδοτημένοι οδηγήσεων με το υπαίθριο σούρουπο Dawn αισθητήρων κινήσεων
| Δύναμη οδηγήσεων: | 100W/200W/300W |
|---|---|
| Φωτεινή ροή οδηγήσεων: | 170LM/W |
| ΚΔ: | 3000K-6000K |
Ηλιακός προβολέας των οδηγήσεων SMD με το λαμπτήρα πλημμυρών αισθητήρων 30W 60W 100W 200W
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | ABS/Αλουμίνιο |
|---|---|
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm): | 1000 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -20-50 |
Υπαίθριος ηλιακός τροφοδοτημένος διασκεδασμός θερμότητας προβολέα 100 Watt Shell 170lm/w
| Τύπος της Shell: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Wattage: | 100W |
Μονάδα υψηλής ισχύος Αδιάβροχο LED Street Light Outdoor 70Ra 100watt
| Εξουσία: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| Τσιπ LED: | 2835 LED |
| Τάση εισόδου: | AC100-240V |
Ra70 2700k Ηλιακό LED φώτα δρόμου Ανθεκτικότητα στη θερμότητα και το κρύο για όλες τις καιρικές συνθήκες
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| ΚΠΣ: | 2700-6500K |
High Lumen Lighting Ip66 300w Ring Solar Floodlight
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Οδηγήσεις |

