Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
170lm/W φορητός υπαίθριος αδιάβροχος λαμπτήρων πλημμυρών τηλεχειρισμού ηλιακός
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ):: | 2700~6500K |
|---|---|
| Φωτεινή αποδοτικότητα λαμπτήρων (lm/w):: | 90, 170lm/w |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Αργίλιο KCD που στεγάζει 20000 τον ηλιακό λαμπτήρα πλημμυρών μονάδων λούμεν 250w για υπαίθριο
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Bridgelux |
Λεπτός αργιλίου κατοικίας αδιάβροχος τηλεχειρισμός κήπων προβολέων 150w υπαίθριος
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Δύναμη: | 50W/100W/200W/300W/500W |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή μονάδα λούμεν |
Λαμπτήρας πλημμυρών των οδηγήσεων προβολέων προβολέων 10W 30W 50W 200W των θαλασσίων οδηγήσεων Dimmable έξυπνων RGB
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Στοιχείο: | Υπαίθριος προβολέας των οδηγήσεων Smd |
| Τύπος: | Αδιάβροχος οδηγημένος IP65 προβολέας |
DC 12V 24V 220V 110V Αδιάβροχο IP66 Led Projector Lamp 30W 50w 100w 200w Φορητό LED Φωτό Πλημμύρας Εξωτερικού Φωτός Πλημμύρας
| Ονομασία προϊόντος: | IK03-E2 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| THD: | < 12% |
DC 12V 24V 220V 110V Αδιάβροχο IP66 Led Projector Lamp 30W 50w 100w 200w Φορητό LED Φωτό Πλημμύρας Εξωτερικού Φωτός Πλημμύρας
| Ονομασία προϊόντος: | IK03-E2 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| THD: | < 12% |
Υψηλός τρόπος 60watt 435.1*163.5*70mm όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
400W μακρινός θερμός άσπρος ηλιακός οδηγημένος προβολέας προβολέων P65
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
Αδιάβροχος ip65 KCD υψηλός ηλιακός φωτεινός σηματοδότης οδικών έξυπνος ελεγκτών 100w φωτεινότητας υπαίθριος
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 5V/6V |
EMC 100 Watt όλα σε έναν ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για το σχολείο γραφείων
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (β): | 6V |

