Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
SMD Boat Stadium Marine AC Outdoor Floodlight 10 W 20 W 30 W
| Εξουσία: | 100W |
|---|---|
| Είσοδος (Συχνότητα): | AC110-130V / AC200-240V (50/60Hz) |
| Αποτελεσματικότητα: | 90lm/w |
KCD εξωτερικό φως υπερήλαμψης φωτεινό προβολέα υψηλής φωτεινότητας εμπορικό IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Ηλιακό επαναφορτιζόμενο
| Τύπος φωτός: | ηλιακές οδηγήσεις |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλιακός προβολέας |
| Χρόνος φόρτισης: | 6-8 ώρες |
Το φως εργασίας προβολέων των ανθεκτικών αδιάβροχων και εύκαμπτων ασύρματων φορητών οδηγήσεων μπορεί να χρεωθεί από USB, με μια περιστροφή Handl
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Δυνατός 3000 Λουμέν υψηλής ισχύος LED Ηλιακό λαμπτήρα δρόμου κήπου Δρόμος Luminaria 300w εξωτερικό χονδρικό ηλιακό αισθητήρα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ηλιακό φως δρόμου εξωτερικού εξοικονόμησης ενέργειας |
| Ιπ βαθμός: | IP65 Αδιάβροχη |
IP65 υπαίθριος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης 100W 170lm/w τοπίων
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Bridgelux |
150w 200w 250w 300w ενσωμάτωσε όλων σε ένα ηλιακό οδηγημένο φως
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Τηλεχειρισμός IP65 50w 1100w 50w 200w περιοχής χώρων στάθμευσης CE RoHS
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | rvice: Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC85-265V |
ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης 60W 90W 250W 15000lm
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Αδιάβροχο Ip65 υπαίθριο 100W όλοι σε έναν οδηγημένο ηλιακό λαμπτήρα οδών
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |

