Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
Υψηλή αδιάβροχη IP65 μονάδων λούμεν χωριστή SMD 100Watt ηλιακή έκθεση ευρέος φάσματος φωτεινών σηματοδοτών
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
AC85-265V Αδιάβροχο IP65 Για Πλατόπεδο 10w 30w 50w 80w 120w 250w 400w 500w Slim Led Floodlight 12V
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 80 |
| Η τάση εισόδου ((V): | AC220-240V |
IP65 αδιάβροχο ενσωματωμένο 300w οδήγησε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη υπαίθριο
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Ηλιακός τροφοδοτημένος φωτεινός σηματοδότης τηλεχειρισμού IP65 30W
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 5V/6V |
170lm/w υψηλή μονάδα λούμεν όλοι μετα φω'τα Ip65 μιας στα υπαίθρια ηλιακά οδού
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
Αδιάβροχος αντικλεπτικός όλοι σε έναν ηλιακό φωτεινό σηματοδότη σούρουπο 30 Watt για να ξημερώσει 400w/u/ed28/ps m155/e
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
Χονδρική υψηλή μονάδα λούμεν manufaturer όλοι σε έναν υπαίθριο φωτεινό σηματοδότη ηλιακής ενέργειας
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης RoHS explosionproof 170lm/W
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 5V/6V |
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης SMD3030 34000lm 200watt με την μπαταρία λίθιου
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Το αργίλιο ενσωμάτωσε όλα σε μια ηλιακή υψηλή αποδοτικότητα φωτεινών σηματοδοτών 200W με την μπαταρία λίθιου
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |

