Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
Το CE Ip65 στεγανοποιεί το πτυσσόμενο φως εργασίας 144w για την έκτακτη ανάγκη
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Δίπλωμα ελαφριού IP65 100w επανακαταλογηστέου 100w αδιάβροχου υπαίθριου εργασίας
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης 100w 150w 200w 300w 500w φωτεινότητας Ip67 Kcd έξοχος με Πολωνό
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 12V |
Όλες των οδηγήσεων KCD Outdooor σε μια ηλιακή υψηλή δύναμη 200W φωτεινών σηματοδοτών
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
IP65 στεγανοποιήστε όλοι σε μια ηλιακή ενέργεια φωτεινών σηματοδοτών 200W - αποταμίευση
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
KCD Αλουμίνιο Dusk To Dawn Λευκό Μικρόχρωμο φωτεινότερο ηλιακό φως φωτισμού κήπου Ηλιακά φώτα φωτισμού IP67 100w αισθητήρας κίνησης
| Τύπος ενέργειας: | Ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | Αλουμίνιο |
| Ξεφλούδισμα του χρώματος: | γκρι |
Υψηλής απόδοσης Αλουμίνιο Φωτό IP67 Αδιάβροχο Εξωτερικό Στάδιο 10 20 30 50 100 150 200 300 Βατ LED Φωτό Πλημμύρας
| Εγγύηση: | 5 έτη |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100lm/w |
| Δυνατότητα: | 200W |
KCD 30w 50w 100w 150w 300w Προβολέα Ασφάλεια Στάδιο Κήπος Εξωτερικός 12v SMD Smart Νέο RGB LED προβολέα Πλημμυριστικά φώτα
| Ονομασία προϊόντος: | GK-P |
|---|---|
| Ζωή: | 35000 ώρες |
| THD: | < 12% |
50000 Lumen Controller Separate 200w Solar Street Light
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Η ασημένια εξαιρετικά λεπτή κατοικία 50w αργιλίου οδήγησε τον προβολέα Ip66 αδιάβροχο 10KV 200 Watt για το γήπεδο μπάσκετ κήπων οδών
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| οδηγημένο τσιπ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |

