Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
Υπαίθριος όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη 300W 51000 μονάδα λούμεν CRI80 των ηλιακών οδηγήσεων
| Υλικό: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ύφος: | Σύγχρονος |
| Χρήση: | αποθήκη εμπορευμάτων, γκαράζ, εργοστάσιο, εργαστήριο, γυμναστική, κ.λπ. |
170lm/W μονο ηλιακό υπαίθριο συνεχές ρεύμα 6V προβολέων 50w 100w 200w 300w
| Υλικό κατοικίας: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα σώματος: | Μαύρος |
| Δύναμη: | 50W/100W/200W/300W |
Monocrystalline ηλιακός τροφοδοτημένος τηλεχειρισμός προβολέων για την αποθήκη εμπορευμάτων κήπων
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τύπος τσιπ οδηγήσεων: | SMD 2835 |
Υψηλής ισχύος 50W-500W Ηλιακά φώτα πλημμύρας με γωνία δέσμης 120 μοιρών και 6000K δροσερό λευκό LED
| Υλικό: | Κατοικία ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Εξουσία: | 50W-500W |
Υπαίθριος λαμπτήρας προβολέων τοπίων προβολέα 100Watt 200Watt 300Watt ηλιακού πλαισίου οδηγήσεων
| Ελαφρύς τύπος: | Ηλιακός, ενέργεια - αποταμίευση, οδηγήσεις |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
| ηλιακό πλαίσιο: | Monocrystalline πυρίτιο |
LED 400W AC220V Reflector Flood Light IP65 Αδιάβροχο εξωτερικό φωτισμό Κήπος Τετράγωνο επίκεντρο
| Γωνία φωτισμού: | 120 |
|---|---|
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Αλουμίνιο |
| Πακέτο μεταφοράς: | Αεροπορικώς τη θάλασσα//εκφράστε |
το ηλιακό τροφοδοτημένο έδαφος αποθηκών εμπορευμάτων προβολέων των οδηγήσεων 100w 150w 200w τοποθέτησε τηλεχειριζόμενο
| Τσιπ: | SMD2835 |
|---|---|
| Εισαγωγή: | DC6V |
| Φωτεινός: | 160Lm/W |
Επανακαταλογηστέα ηλιακή τροφοδοτημένη ασφάλεια πάρκων αθλητικών τομέων προβολέων οδηγήσεων
| Ελαφρύς τύπος: | Ηλιακός |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
| ηλιακό πλαίσιο: | Monocrystalline πυρίτιο |
Φακός PC που ακτινοβολεί τις χάντρες των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν γωνίας ακτίνων φωτεινών σηματοδοτών 120° των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Υλικό κατοικίας: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Wattage: | 150W |

