Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
7500lm ενσωματωμένο 50 αδιάβροχο IP65 ακτίνων φωτεινών σηματοδοτών 90° Watt ηλιακό Anglec ηλιακό φως brigh υψηλής δύναμης έξοχο για το δρόμο
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
15000lm ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
Πολυσύνθετα τετραγωνικά πτυσσόμενα φω'τα 30W εργασίας Rotatble υπαίθρια με τη γωνία ακτίνων 120°
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
πλήρεις φωτισμοί κόλπων των οδηγήσεων 30X30X15cm 90lm/W 6500K 200w
| Τάση εισαγωγής (Β): | 85-265V |
|---|---|
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm): | 8000 |
| Cri (ra>): | 80 |
IP65 υπαίθριος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης 50w 100w 150w 250w υψηλής δύναμης ABS
| Ελαφρύς τύπος: | Ηλιακές οδηγήσεις |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 200W/300W/400W/500W |
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης ABS |
Διακοσμητικός οδηγημένος ηλιακός ενσωματωμένος λαμπτήρας με Πολωνό 50w 100w 150w 200w
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη 200w 300w 400w LiFePO4 υψηλής δύναμης ενσωμάτωσαν το σύστημα ηλιακού πλαισίου
| Όνομα προϊόντων: | ABS όλα σε έναν ηλιακό φωτεινό σηματοδότη |
|---|---|
| Δύναμη οδηγήσεων: | 200W/300W/400W |
| ΚΔ (Κ): | 3000K~3500K (θερμό άσπρο)/6000K-6500K (δροσερό λευκό) |
Χονδρικό Αλουμίνιο Σώμα Όλα σε Ένα Ηλιακό Φως Δρόμου Εξωτερικό 200W 300W 400W 500W Φως Κήπου
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Δραστηριώδης διάρκεια ζωής (ωρο): | 50000 |
| Εφαρμογή: | Εξωτερικό, κήπος, δρόμος, κλπ. |
Αναβαθμίστε το φωτισμό σας με φωτοβολταϊκά που λειτουργούν με ηλιακή ενέργεια
| Υλικό: | Κατοικία ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Δύναμη: | 50W-500W |
Υψηλός υπαίθριος αδιάβροχος οδηγημένος Ip67 12v 150w ηλιακός φωτεινός σηματοδότης μονάδων λούμεν
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (β): | AC220-240V |

