Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
Ηλιακός τροφοδοτημένος αισθητήρας κινήσεων προβολέων 200w καλωδίων επέκτασης
| Όνομα προϊόντων: | Ο ηλιακός τροφοδοτημένος εγχώριος κήπος αισθητήρων κινήσεων φρακτών οδήγησε το ηλιακό φως |
|---|---|
| Χρόνος απασχόλησης: | 8-10 ώρες μετά από πλήρως χρεωμένος |
| Χρόνος χρέωσης: | 6 ώρες |
Ηλιακό υπαίθριο σούρουπο υψηλής δύναμης προβολέων 100W 150W 200W αργιλίου στη Dawn με τον αισθητήρα κινήσεων
| Στοιχείο: | Υπαίθριος προβολέας των οδηγήσεων Smd |
|---|---|
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | αργίλιο |
| Δύναμη: | 30w/60w/100w/150w/200w |
Ηλιακό τροφοδοτημένο σούρουπο προβολέα των οδηγήσεων κατοικίας 30w αργιλίου μέχρι τη Dawn 1/2ωρη ώρα
| Όνομα προϊόντων: | Ο ηλιακός τροφοδοτημένος εγχώριος κήπος αισθητήρων κινήσεων φρακτών οδήγησε το ηλιακό φως |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Το ΤΟΠΙΟ, οδήγησε το φωτισμό κήπων, υπαίθριο |
| Τύπος: | Πολυσύνθετο ηλιακό φως διακοσμήσεων |
Έξυπνοι λεπτοί ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς 100w 200 W 240 W 300 επανακαταλογηστέος RGB W
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ, τετραγωνικό πάρκο κήπων, υπαίθριο |
|---|---|
| Χρήση: | Διάβαση πυλών πορτών στεγών υδρορροών ναυπηγείων τοπίων |
| Χρόνος απασχόλησης: | 10-12 ώρες (μεταβαλλόμενος τρόπος χρώματος) 8-10 ώρες (σταθερές ένα χρώμα mde) |
Μαγνητικός πολυσύνθετος φω'των 12v 10w 27w 45w εργασίας 1000 φορητών τετραγωνικών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| Χρόνος φόρτισης: | 4~5H |
|---|---|
| Χρόνος εργασίας: | 12h |
| Κύκλος ζωής: | 50000hours |
Φορητός αδιάβροχος 1500LM USB επανακαταλογηστέος προβολέας διπλώματος για το υπαίθριο φως εργασίας των οδηγήσεων πεζοπορίας 144W στρατοπέδευσης
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Φωτισμός εξωτερικού προβολέα φωτισμός πλημμύρας LED τηλεχειριστήριος έλεγχος ανθεκτικός σε νερό φωτισμός πλημμύρας 40W 60W 120W
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλιακός προβολέας |
|---|---|
| Υλικό της κατοικίας: | Αλουμίνιο |
| Χρόνος φόρτισης: | 6-8 ώρες |
4500lm υψηλή διάρκεια ζωής εργασίας προβολέα 50000h ηλιακού πλαισίου μονάδων λούμεν IP67
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Ελαφρύς 20000 χρόνος δαπανών μονάδων λούμεν 50watt 4hours εργασίας των αντι οδηγήσεων έκρηξης φορητών
| Εφαρμογή: | ΑΠΟΘΗΚΗ ΕΜΠΟΡΕΥΜΆΤΩΝ, κήπος, ΔΡΟΜΟΣ, στρατοπέδευση, φορητή χρήση εργασίας |
|---|---|
| Υλικό: | Υψηλός - κράμα ποιοτικού die-casting αργιλίου |
| Τύπος στοιχείων: | explosionproof φορητός λαμπτήρας εργασίας |
Το Bridgelux Smd IP66 200w στεγανοποιεί το φωτεινό σηματοδότη των οδηγήσεων με Πολωνό
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |

