Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
Αποθηκών εμπορευμάτων RGB 8000 μονάδα λούμεν 25w 50w 60w προβολέα των υπαίθριων οδηγήσεων ηλιακή
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός προβολέας |
|---|---|
| Τρόπος εργασίας: | Ελαφρύς ελεγκτής sensor+remote |
| Χρόνος φωτισμού: | 10-12hours ανά ημέρα |
50W ηλιακή υπαίθρια προβολέων κατοικία διασκεδασμού θερμότητας γυαλιού ABS IK07
| Όνομα στοιχείων: | υπαίθριοι προβολείς 50W Soalr |
|---|---|
| Wattage: | 50W |
| Υλικό κατοικίας: | Υψηλός - ποιοτικά ABS |
Υπαίθριος αδιάβροχος 50W CE ηλιακός προβολέας κήπων IP65
| Τύπος στοιχείων: | Ηλιακός τροφοδοτημένος προβολέας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ |
| Δύναμη: | 20W 30W 50W 100W 150W 200W |
Θερμοί άσπροι ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς εμπορικά 50 W 100 W 200 W
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός προβολέας κινήσεων |
|---|---|
| Ελαφρύς τύπος: | Ηλιακός, ενέργεια - αποταμίευση, φως τοίχων, οδηγήσεις |
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
Υψηλός φωτεινότητας ηλιακός λαμπτήρας τοπίων κήπων προβολέα IP65 300W υπαίθριος
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Bridgelux |
RGB ηλιακός τροφοδοτημένος χώρος αθλήσεων προβολέων οδηγημένος 30w 60w 200w
| Οδηγήσεων qty: | 36led |
|---|---|
| Χρόνος απασχόλησης: | 10-12 ώρες (μεταβαλλόμενος τρόπος χρώματος) 8-10 ώρες (σταθερές ένα χρώμα mde) |
| Τύπος: | Πολυσύνθετο ηλιακό φως διακοσμήσεων |
Χρώμα Dimmable προβολέων εξωτερικού των μικρών οδηγήσεων ακτινοβολίας κατοικημένων που αλλάζει 50 Watt 100 Watt
| Δύναμη φωτισμού πλημμυρών οδηγήσεων: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| Οδηγός οδηγήσεων: | Ο οδηγημένος οδηγός 0-10v οδήγησε τον εξασθενίζοντας οδηγό Δάλι που εξασθενίζει τον οδηγημένο οδηγό |
| Τάση εισαγωγής: | AC85-265V, 50/60HZ |
Μαύροι ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς έξοχο φωτεινό 100W 17000lm SMD2835
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Αργίλιο |
| Wattage: | 100 |
30W υψηλοί αδιάβροχοι υπαίθριοι προβολείς μονάδων λούμεν IP66
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP66 αδιάβροχος |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Ηλιακό υπαίθριο σούρουπο προβολέων 150 οδηγήσεων Watt στη Dawn Security Pir Sensor Motion
| Όνομα προϊόντων: | ηλιακός προβολέας |
|---|---|
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | αργίλιο |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 6V |

