Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
60W δροσίστε τους άσπρους 211.5*251.5*41mm ηλιακούς τροφοδοτημένους προβολείς
| Δύναμη: | 20w 30w 60w 100w 200w |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής εργασίας (ώρα): | 50000 |
| Φωτεινή αποδοτικότητα λαμπτήρων (lm/w): | 170lm/w |
Explosionproof 100W 300W οδήγησε τον ηλιακό προβολέα για τη γυμναστική
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Bridgelux |
ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς 170lm/W Pf0.9 100w
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Γωνία ακτίνων (°): | 90 |
60 οδηγήσεων W 100 W 200 W ηλιακό υπαίθριο θερμό λευκό τοπίων προβολέα τροφοδοτημένο ασφάλεια εμπορικό
| Όνομα προϊόντων: | ηλιακός προβολέας |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
3000k πηγή 100 Watt 200 Watt Dask Dawn των υπαίθριων ηλιακών τροφοδοτημένη οδηγήσεων προβολέων μακροπρόθεσμη
| Δύναμη: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Χρώμα σώματος: | Σκούρο γκρι |
Ο κήπος οδήγησε την ηλιακή τροφοδοτημένη μπαταρία 100W 200W 300W τηλεχειρισμού προβολέα IP66
| Ελαφρύς τύπος: | Ηλιακές οδηγήσεις |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός προβολέας |
| Χρόνος χρέωσης: | 6-8 ώρες |
Έξοχος φωτεινός προβολέας 3000k 4000k 5000k 17000lm χώρων στάθμευσης 100w υπαίθριος
| Wattage: | 100W |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
CRI80 6500K 50 W ηλιακή υπαίθρια υψηλή αποδοτικότητα ABS LiFePO4 προβολέων γκρίζα
| Wattage: | 50W |
|---|---|
| Ελαφριά μορφή: | Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς |
| Μέθοδος ελέγχου: | Ελαφρύς έλεγχος Control&Remote |
20w 30w 50w υψηλός σφιγκτήρας USB εργασίας πλημμυρών μονάδων λούμεν φορητός οδηγημένος επανακαταλογηστέος
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Ηλιακός προβολέας IP65 των πολυσύνθετων οδηγήσεων 200watt με τον τηλεχειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακό φως κήπων οδηγήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ, τετραγωνικό πάρκο κήπων, υπαίθριο |
| Τύπος: | Πολυσύνθετος ηλιακός προβολέας διακοσμήσεων |

