Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
Brigdelux 5050 100W 170lm/W όλα σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
| Υλικό: | αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
20w 40w 48w των φορητών οδηγήσεων υπαίθριο λάμποντας υποστήριγμα κατασκευάσματος γκαράζ εργασίας ελαφρύ ασύρματο
| Δύναμη: | 100W |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Θερμό λευκό |
| Προδιαγραφή: | 211.5*251.5*41mm |
Ra80 εξαιρετικά λεπτοί ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς με το θερμό λευκό αισθητήρων κινήσεων
| όνομα προϊόντων: | Προβολέας των έξοχων λεπτών ηλιακών οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 50W/100W/200W/300W |
| ΥΛΙΚΟ: | Υψηλός - κράμα ποιοτικού die-casting αργιλίου |
ηλιακός τροφοδοτημένος εμπορικός βαθμός φωτεινών σηματοδοτών φωτεινών σηματοδοτών των ηλιακών τροφοδοτημένος οδηγήσεων 451.5*174.5*70mm 170lm/W 30W
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
Υψηλοί φωτεινοί σηματοδότες των φορητών 100watt ηλιακών τροφοδοτημένοι οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Υπαίθριοι αδιάβροχοι 170lm/W ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες διαβάσεων
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
Ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης υψηλής αποδοτικότητας 6500K 60w περιοχής οδικών χώρων στάθμευσης τρόπων περιπάτων
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
φωτεινοί σηματοδότες των ηλιακών τροφοδοτημένοι οδηγήσεων 170lm/w 20w με τον αυτόματο έλεγχο έντασης
| Τύπος στοιχείων: | ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | ΔΡΟΜΟΣ, υπαίθρια, διαφορετική κατάσταση, κήπος, κ.λπ. |
| Φωτεινός: | 170 lm/w |
Κήπων έξοχη φωτεινή ασφάλεια μακράς διαρκείας IP67 προβολέων 30w 60w 100w των οδηγήσεων ηλιακή τροφοδοτημένη
| Τύπος: | ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 3000~6500k |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Αυτόματο σούρουπο αισθητήρων 100 προβολέων Watt ηλιακό υπαίθριο ενσωματωμένο κήπος μέχρι τη Dawn
| Ελαφρύς τύπος: | Ηλιακές οδηγήσεις |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 100W 120W 200W |
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός προβολέας των οδηγήσεων φακών SMD PC |

