Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Ηλιακό αργίλιο προβολέα cOem που στεγάζει το αδιάβροχο ασύρματο υπαίθριο φως Wallside
| Χρώμα: | BLCAK/WHITE |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Ύφος: | Σύγχρονος |
KCD εξωτερικό φως υπερήλαμψης φωτεινό προβολέα υψηλής φωτεινότητας εμπορικό IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Ηλιακό επαναφορτιζόμενο
| Τύπος φωτός: | ηλιακές οδηγήσεις |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλιακός προβολέας |
| Χρόνος φόρτισης: | 6-8 ώρες |
Η υψηλή μονάδα λούμεν βελτιώνει τους προβολείς των υπαίθριων οδηγήσεων σχεδίου IP65 80W
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Υψηλός αδιάβροχος υπαίθριος οδηγημένος προβολέας SMD 50W μονάδων λούμεν IP65
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος προβολέας αποταμίευσης |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | Τσιπ των οδηγήσεων υψηλής δύναμης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή φωτεινότητα |
Cri80 υψηλή δύναμη 100 W 150 W 200 W προβολέων IP65 των υπαίθριων οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | το υψηλό explosionproof φορητό smd μονάδων λούμεν οδήγησε το λεπτό προβολέα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εθνική οδός, προαύλιο, δρόμος, υπαίθριοι, κ.λπ. |
| Πηγή φωτός: | CREE LEDs ή προσαρμοσμένος |
Αργίλιο αδιάβροχο Smd προβολέων 10w 20w 30w 50w 220v των μορφωματικών υπαίθριων οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | προβολέας 100w |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | AC85-265 Β |
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 2700-6500K |
Γωνία ακτίνων βαθμού προβολέων 120° των πλήρων Wattage μακριών οδηγήσεων καλωδίων υπαίθριων 2700-6500K IP65
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100-110LM/W |
|---|---|
| Wattage: | 10W/20W/30W/50W/100W |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
180° ο ανακλαστήρας έξοχα φωτεινά 320 προβολέα των διευθετήσιμων οδηγήσεων 200w οδήγησε τις χάντρες IP65
| ελαφριά σειρά: | IK01 |
|---|---|
| Wattage: | 200w |
| φωτεινή αποδοτικότητα: | 120lm/W |
SMD 2835 των υπαίθριων οδηγήσεων προβολέων ηλεκτρονικές προβολέων χάντρες Bightness προσαρτημάτων εισαγμένες εναλλασσόμενο ρεύμα υψηλές
| Δύναμη: | 200w |
|---|---|
| Μέγεθος (χιλ.): | 282*372*41 |
| Υλικό κατοικίας: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
Αλουμινένιο ξυλοπίνακα εξωτερικό υδατοασφαλές 100w ηλιακό φως LED πλημμύρας
| Τύπος: | Υπαίθριο φως Led Flood |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2835 |
| Υλικό: | Αλουμίνιο+μετριοπάθεια |

