Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Ασφάλεια αδιάβροχο Ip65 200 οδηγημένος Watt προβολέας ηλιακός
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Οδηγήσεις |
Αντανακλαστήρας KCD υψηλής φωτεινότητας δροσερό λευκό αντικαταστατέα μπαταρία 50w 100w 200w 500w 1000w Βιομηχανικό εξωτερικό
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλιακοί προβολείς |
|---|---|
| Ηλιακό πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Η μπαταρία: | 3.7V/10AH |
Η υψηλή μονάδα λούμεν IP67 αντι λάμψης οδήγησε τους ηλιακούς προβολείς υπαίθριους
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Bridgelux |
IP65 LED φωτισμός πλημμύρας εξωτερικού υψηλού φωτισμού υψηλού μαστού 6500K CCT 100-150lm/W
| Τεχνολογία: | AC 85-265V 50-60Hz |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα παραγωγής: | 100-150lm/w |
| Χρήση: | Υπαίθριος αθλητικός τομέας satdium |
Αθλητικό πεδίο βαρύ φορτίο Αλουμινίου Φωτός πλημμύρας 100W 150W 200W 250W DOB Drive AC 85-265V
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα σώματος: | γκρίζος |
| Τεχνολογία: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265V |
Φιλικά προς τον προϋπολογισμό υψηλής φωτεινότητας IP65 αδιάβροχα εξωτερικά φώτα LED για κήπο και σπίτι
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένοι προβολείς |
|---|---|
| Ζωή: | 35000 ώρες |
| Δύναμη: | 30W |
IP65 ανθεκτικά σε νερό εξωτερικά φώτα LED για κήπο και σπίτι
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένοι προβολείς |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 35000 ώρες |
| Δύναμη: | 30W |
Προβολείς των υπαίθριων οδηγήσεων κήπων ναυπηγείων που δροσίζουν τη υψηλή δύναμη 2000LM 20W
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Τύπος φακών: | Γυαλί |
| Υλικό σώματος: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
LiFeO4 5AH 30AH LED φωτισμός πλημμύρας 6V για εξωτερικό φωτισμό κατασκευών
| Φωτεινή ροή LED: | 170LM/W |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeO4 5AH-30AH |
| Λαμπτήρας οδηγήσεων: | 2835LED |
Προβολείς 20w των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν λεπτών 137.3*156.3*30mm υπαίθριων
| Τύπος: | Προβολέας των υπαίθριων οδηγήσεων |
|---|---|
| Τσιπ οδηγήσεων: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |

