Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Υψηλή αδιάβροχη IP65 μονάδων λούμεν χωριστή SMD 100Watt ηλιακή έκθεση ευρέος φάσματος φωτεινών σηματοδοτών
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αποταμίευσης |
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
ODM High Lumen Outdoor Ip65 Solar Powered Flood Lights 23cm Για Πάρκα
| Λάμπα LED: | 2835 LED |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης: | 6-8 ώρες |
| Χρόνος εκφόρτισης: | 20-24 ώρες |
SMD IP65 Αδιάβροχο Υψηλό Φως Εξωτερικού Κήπου Στάδιο Αθλητισμού Smart Ultra Slim 20w 30w 50w 100w 200w Φως Κατακλυσμού
| Ονομασία προϊόντος: | IK03-E2 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| THD: | < 12% |
5000lm υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς με το διακόπτη ελέγχου χρώματος
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 80 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Αλουμινένιο Κεφάλαιο Ηλιακή ενέργεια Φώτα πλημμύρας Φωτεινά 160Lm/W 6V
| Υλικό κελύφους: | υψηλός - κατοικία ποιοτικού αργιλίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700-6500K |
| Άρθρο: | Υπαίθριος προβολέας των οδηγήσεων Smd |
Χονδρική τιμή Φώτα προβολής εξωτερικού 10w 25w 40w 60w 100w 200w 300w Ηλιακό LED μονωτικό φως πλημμύρας
| Υλικό κελύφους: | υψηλός - κατοικία ποιοτικού αργιλίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700-6500K |
| Άρθρο: | Υπαίθριος προβολέας των οδηγήσεων Smd |
Ηλιακό φως πλημμύρας με 2700-6500K θερμοκρασία χρώματος 6V τάση και μπαταρία LiFeO4 για εξωτερικό φωτισμό
| Υλικό κέλυφος: | υψηλός - κατοικία ποιοτικού αργιλίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700-6500K |
| Είδος: | Εξωτερικό φως πλημμύρας SLOAR |
Υψηλοί Lumenes Ip66 80lm/W υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς ROHS
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 80 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Υψηλής φωτεινότητας ηλιακά φώτα 170LM/W για χώρο στάθμευσης
| Απομακρυσμένο έλεγχο: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeO4 5AH-30AH |
| Λούμεν: | 170LM/W |
6V Ηλιακά φώτα πλημμύρας με αισθητήρα φωτός τηλεχειριστή 2700-6500K
| Τετάρτη: | 6V |
|---|---|
| Απομακρυσμένο έλεγχο: | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700-6500K |

