Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς 170lm/W Pf0.9 100w
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Γωνία ακτίνων (°): | 90 |
Αυτόματο σούρουπο αισθητήρων 100 προβολέων Watt ηλιακό υπαίθριο ενσωματωμένο κήπος μέχρι τη Dawn
| Ελαφρύς τύπος: | Ηλιακές οδηγήσεις |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 100W 120W 200W |
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός προβολέας των οδηγήσεων φακών SMD PC |
LiFePO4 μπαταριών έξυπνη ηλιακή υπαίθρια ψύξη μονάδων λούμεν προβολέων υψηλή
| Εφαρμογή: | lanscape |
|---|---|
| Ηλιακό πλαίσιο: | 6V/10W |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700k-6500k |
ΚΚΔ Ανερόπνευμα IP65 Υψηλή φωτεινότητα Γυμναστήριο Κήπος Στάδιο βαρύ φορτίο 30w 50w 100w 200w 300w Εξωτερικό LED Ηλιακό φως πλημμύρας
| Τύπος ενέργειας: | Ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | ABS |
| Ξεφλούδισμα του χρώματος: | Μαύρο, γκρι |
Εταιρική προμήθεια KCD 35000 Lumen 150w 300w Φωτισμός υψηλής φωτεινότητας υψηλής ισχύος Στάδιο IP66 200w εσωτερικό φως LED Φωτισμός
| Ονομασία προϊόντος: | ΙΚ02-2 |
|---|---|
| Ζωή: | 35000 ώρες |
| THD: | < 12% |
KCD Βιομηχανικό Αλουμίνιο 100w 200w 300w Ασφάλεια Ηλιακό Φως Πλημμύρας Υψηλής Φωτεινότητας Ανανεώσιμα Ηλιακά Φώτα
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 100W |
| lumenous: | 170LM/W |
170lm/W μονο ηλιακό υπαίθριο συνεχές ρεύμα 6V προβολέων 50w 100w 200w 300w
| Υλικό κατοικίας: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα σώματος: | Μαύρος |
| Δύναμη: | 50W/100W/200W/300W |
Υψηλής απόδοσης LED φωτισμός πλημμύρας με ρυθμιζόμενη θερμοκρασία χρώματος Μονοκρυσταλλικό ηλιακό πάνελ Οπτικό φακό PC και Premium μάρκα LED τσιπ για εξωτερική ασφάλεια και τοπίο φωτισμού
| Υλικό κελύφους: | υψηλός - κατοικία ποιοτικού αργιλίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700-6500K |
| Άρθρο: | Εξωτερικό φως πλημμύρας SLOAR |
Slim Die Cast Aluminum Flood Light 30W Outdoor High Lumen Landscape Led Flood Light
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 80 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Ενέργεια - αποταμίευσης υπαίθρια ηλιακή υψηλή μονάδα λούμεν 30W φασολιών προβολέα στενή
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 170 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 5V |

