Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Ο κήπος οδήγησε τους ηλιακούς τροφοδοτημένους υπαίθριους προβολείς 100 Watt IP65 με ηλιακό
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός προβολέας |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 6V |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
Υψηλής φωτεινότητας εξωτερικό φως LED για αυλή γκαράζ αποθήκη αυλή πύλη ηλιακή προβολή φως
| Υλικό κελύφους: | υψηλός - κατοικία ποιοτικού αργιλίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700-6500K |
| Άρθρο: | Εξωτερικό φως πλημμύρας SLOAR |
Υψηλή φωτεινότητα LED Φως πλημμύρας Αδιάβροχο Αειφόρος οικισμός Εξωτερική χρήση Κόστος αποδοτική ενεργειακή απόδοση φωτεινότητα LED
| Productname: | Led Flood Lights |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 35000 ώρες |
| Power: | 400W |
75000 μονάδα λούμεν 150W 274.5*314.5*45.5mm ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 170 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 5V |
Έξοχο φωτεινό 60W 190*219.5*45mm ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 170 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 5V |
Αργιλίου υψηλή φωτεινότητα προβολέων κατοικίας 150W ηλιακή υπαίθρια με τον τηλεχειρισμό
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 170 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 5V |
3 εξουσιοδότηση Smd2835 50w έτους 5000 οδηγημένος μονάδα λούμεν προβολέας
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 100 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC85-265V |
30w 172*201*41mm ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς για το τοπίο
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | Bridgelux |
100 οδηγήσεων W 150 W 200 W ηλιακοί υπαίθριοι ελαφριοί οικοδόμοι προβολέων προβολέων τοποθετημένοι έδαφος
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακό υπαίθριο φως με τον αισθητήρα κινήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 50W/100W/200W/300W |
| Λέξη κλειδί: | Υπαίθριοι ΣΥΝΕΧΕΙΣ ηλιακοί αδιάβροχοι προβολείς |
200Watt το ηλιακό υπαίθριο αργίλιο προβολέων KCD που στεγάζει 20000 μονάδα λούμεν 250w οδήγησε τον ηλιακό προβολέα για υπαίθριο
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 170 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 5V |

