Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ high lumen outdoor flood light ] αγώνας 234 προϊόντα.
Μαύροι ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς έξοχο φωτεινό 100W 17000lm SMD2835
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Αργίλιο |
| Wattage: | 100 |
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς DC5V 100W
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 170 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 5V |
υπαίθριες λάμπες φωτός πλημμυρών αισθητήρων κινήσεων 150W 400W Ip65 για το γήπεδο μπάσκετ
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 αδιάβροχος |
| Εφαρμογή: | Κήπος, ΤΟΠΙΟ, τετραγωνικός, υπαίθριος φωτισμός |
60 οδηγήσεων W 100 W 200 W ηλιακό υπαίθριο θερμό λευκό τοπίων προβολέα τροφοδοτημένο ασφάλεια εμπορικό
| Όνομα προϊόντων: | ηλιακός προβολέας |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 6V |
Υψηλός υπαίθριος αδιάβροχος οδηγημένος Ip67 12v 150w ηλιακός φωτεινός σηματοδότης μονάδων λούμεν
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (β): | AC220-240V |
300W υψηλός οδηγημένος μονάδα λούμεν φωτεινός σηματοδότης με την μπαταρία λίθιου
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Agi32 σχεδιάγραμμα, αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V |
17000 μονάδα λούμεν ηλιακός υπαίθριος διασκεδασμός θερμότητας φακών PC 100 προβολέων Watt
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων (lm/W): | 170lm/W |
|---|---|
| Wttage: | 100W |
| Υλικό σώματος: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
30W υψηλοί αδιάβροχοι υπαίθριοι προβολείς μονάδων λούμεν IP66
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP66 αδιάβροχος |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Υψηλός υπαίθριος αδιάβροχος 100W 200W 300W μονάδων λούμεν ηλιακός προβολέας υψηλής δύναμης
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Τσιπ οδηγήσεων: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
ασύρματοι ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς Smd 5050 50w 100w 200w 300w
| Wattage: | 50w, 100w, 200w, 300w, ect. |
|---|---|
| LEDs: | smd 2835/smd 5050 |
| Bean Angle: | 180 βαθμοί |

