Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
100 W 150 W 200 W 300 W SMD Εξωτερικός προβολέας φώτων LED 6000K IP65
| Ονομασία προϊόντος: | Υδροφρόνητο IP65 εξωτερικό SMD ηλιακό φως LED τιμή πλημμύρας |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας ((°C): | -20 - 50 |
Άσπροι οδηγημένοι προβολείς Smd 50w 12000lumen 100000lumen Driverless για έξοχο φωτεινό κήπων σχολικών νοσοκομείων
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 80 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Εγκεκριμένος ο CE οδηγημένος 200w προβολέας κατοικίας αργιλίου για το περιστρέψιμο εμπορικό σήμα κήπων πελεκά την έκθεση ευρέος φάσματος
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 100 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC85-265V |
Χυτές κύβος υπαίθριες 10000 μονάδες λούμεν 6000 προβολέα των οδηγήσεων 200w αντικατάσταση υλικού
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Έξυπνος μεγάλος φορητός οδηγημένος Ip65 προβολέας 50w σταδίων KCD
| τύπος: | Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος προβολέας αποταμίευσης |
|---|---|
| οδηγημένο τσιπ: | Τσιπ των οδηγήσεων υψηλής δύναμης |
| Υλικό: | Die-cast αργίλιο |
Η δόνηση ανθεκτικό 100W 200W 300W IP65 οδήγησε το σούρουπο προβολέα στην αυγή αδιάβροχο 5000K
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
προβολέας των οδηγήσεων 100w 200w για λεπτός θερμός άσπρος RGB πάρκων εξαιρετικά
| Χρώμα: | ο Μαύρος, λευκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κήπος, εσωτερικός φωτισμός, ΤΟΠΙΟ, τετραγωνικός, υπαίθριος φωτισμός |
| Τύπος στοιχείων: | Μόνιμος λαμπτήρας πατωμάτων σύγχρονος |
Υψηλή μονάδα λούμεν προβολέα 30W 60W 100W 150W 200W IP65 κήπων υπαίθρια οδηγημένη ηλιακή
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | αυτόματο σχεδιάγραμμα CAD, δοσολογία Onsite, εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 5V |
| Cri (ra>): | 80 |
Υπαίθριοι ηλιακοί προβολείς αργιλίου IP65 15W 30W 60W 100W 150W
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Τσιπ οδηγήσεων: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Υψηλής απόδοσης LED φωτισμός πλημμύρας με ρυθμιζόμενη θερμοκρασία χρώματος Μονοκρυσταλλικό ηλιακό πάνελ Οπτικό φακό PC και Premium μάρκα LED τσιπ για εξωτερική ασφάλεια και τοπίο φωτισμού
| Υλικό κελύφους: | υψηλός - κατοικία ποιοτικού αργιλίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700-6500K |
| Άρθρο: | Εξωτερικό φως πλημμύρας SLOAR |

