Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
προβολείς SMD 5054 των υπαίθριων οδηγήσεων 5000K 100Watt για το ναυπηγείο κήπων
| Σχήμα αριθ.: | ΒK02-2 |
|---|---|
| Φωτεινή απόδοση: | 100lm/w |
| Πηγή φωτός: | SMD 2835 |
Κίνα Προμήθειες Φαρμακείο τιμή LED φωτισμός πλημμύρας Ανερόφθαλμος IP65 εξωτερικός 50w 100w 120 Watt με πιστοποιητικό
| Τύπος προϊόντος: | Προβολέας των υπαίθριων οδηγήσεων |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | Αλουμίνιο |
| Φωτεινές: | 90-100/110-120lm/W |
150W υψηλή δύναμη αθλητικού φωτισμού κατοικίας Alminum προβολέα των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Μορφωματικοί Ultrathin υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς μεγέθους 50w Smd Ip65 μικροί για το γραφείο
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm): | 80 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -20~+50 |
αδιάβροχη Bridgelux SMD 100W 200W 300W υπαίθρια ηλιακή οδηγημένη κατοικία αργιλίου προβολέα IP65
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Προβολείς των υψηλών ιστών CE RoHS οδηγήσεων παραγωγής υπαίθριων για το αγωνιστικό χώρο ποδοσφαίρου σταδίων
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 80 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Υψηλός ιστός αδιάβροχο Ip65 50 οδηγημένο Watt εξωτερικό 166.3*193.8*32.3mm Kcd προβολέα
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
150W LED φωτισμός πλημμύρας Εύκολη εγκατάσταση Σύνθετο Διαχείριση εξοικονόμησης χώρου Εξωτερικό προβολέα Ενέργεια αποδοτικό φωτισμό φωτεινό για κήπους Πυρώδες αποθήκες και πολλά άλλα
| Ονομασία προϊόντος: | GK-P |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Δύναμη: | 50W-600W |
Εύκαμπτος ανθεκτικός 6500K 200w εγκατάστασης προβολέας των οδηγήσεων νερού
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Ενέργεια - αποταμίευσης ηλιακό οδηγημένο προβολέα 60W φως κήπων ηλιακής ενέργειας υπαίθριο με τον τηλεχειρισμό
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 170 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 5V |

