Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
6500K 100Watt IP65 Εξωτερική χρήση κήπου LED Φώτα πλημμύρας Υψηλή φωτεινότητα φωσφορίνης Γκρι
| Σχήμα αριθ.: | ΒK02-2 |
|---|---|
| Φωτεινή απόδοση: | 130LM/W |
| Πηγή φωτός: | SMD 2835 |
200W εξωτερικό φως πλημμύρας LED 90-100lm/W με προστασία από υπερτάσεις 8KV
| Προστασία: | >8KV |
|---|---|
| Λούννανες: | 90-100LM/W |
| Όνομα προϊόντος: | ΕΚ02-2 |
90lm/W προβολείς Rgb Sportlights των υπαίθριων οδηγήσεων φακών γυαλιού αυτόματο καθαρίζοντας τις εξαιρετικά φωτεινές οδηγημένες χάντρες
| Υλικό κατοικίας: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας: | Μαύρος |
| Υλικό φακών: | παχύ μετριάζοντας γυαλί |
φθηνό φωτιστικό υψηλού κόλπου ανθεκτικό στην έκρηξη IP65 Κλάση Προστασίας Εξωτερικά φώτα LED για απόδοση
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C+50°C |
|---|---|
| Τάξη Προστασίας: | IP65 |
| Χαρακτηριστικό: | Καλή απαγωγή θερμότητας |
Δροσεροί άσπροι προβολείς των υπαίθριων οδηγήσεων 50W 5500lm για τα αθλητικά στάδια
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
Προβολείς των υπαίθριων οδηγήσεων κατοικίας 90lm/W αργιλίου πάνω από διάρκεια ζωής 50000 ωρών
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| ΚΔ: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
100W φως ασφάλειας πλημμυρών των οδηγήσεων κοu'φωμάτων 3000k 4000k Ip65 προβολέα 9000 υπαίθριων οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| ΚΔ: | 2700-6500K |
| Διάρκεια ζωής εργασίας: | 50.000 ώρες |
Αργίλιο προβολέων των αντιεκθαμβωτικών οδηγήσεων σκιάς υπαίθριων που στεγάζει την καλή βύθιση θερμότητας
| Ύφος: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Χρώμα: | Γραπτός |
| Αποδοτικότητα Luminious: | 100lm/w |
Θαλάσσιοι προβολείς 220V 250W 400W των υπαίθριων οδηγήσεων αλογονιδίων Ip65 μετάλλων
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 85-265V |
προβολείς SMD 5054 των υπαίθριων οδηγήσεων 5000K 100Watt για το ναυπηγείο κήπων
| Διαμορφώστε το αριθ.: | ΒΚ02 |
|---|---|
| Wattage: | 100W |
| φωτεινή αποδοτικότητα: | 110LM/W |

