Όλα τα Προϊόντα
-
ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι φωτεινοί σηματοδότες
-
Όλοι σε έναν φωτεινό σηματοδότη των ηλιακών οδηγήσεων
-
Ηλιακός φωτεινός σηματοδότης υψηλής δύναμης
-
Ηλιακοί τροφοδοτημένοι προβολείς
-
Ηλιακοί υπαίθριοι προβολείς
-
στεγανοποιήστε τον οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη
-
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
-
υπαίθριοι οδηγημένοι προβολείς
-
200W προβολέας των οδηγήσεων
-
Πλήρης φωτισμός κόλπων των βιομηχανικών οδηγήσεων
-
200w οδηγημένοι πλήρεις φωτισμοί κόλπων
-
Φως εργασίας των φορητών οδηγήσεων
-
Nailton Alves SilvaΚαταπληκτικά προϊόντα από KCD, τοποθέτησα μια μαζική διαταγή των ηλιακών προβολέων σε τους και πήρα τις πολύ καλές πωλήσεις και το θετικό ανατροφοδοτεί σε εκείνο το προϊόν. Είναι πολύ επαγγελματικοί στα υπαίθρια προϊόντα lighitng, έκαναν τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου και εστιάζουν στις λεπτομέρειες. KCD είναι ο πιό αξιόπιστος προμηθευτής που πρέπει να φανώ πάντα. -
Eng.Ahmed ElmorΉταν μια πολύ καλή εμπειρία εργαζόμενος με KCD.I αγόρασε μια μαζική διαταγή των ηλιακών φωτεινών σηματοδοτών και έχει ικανοποιήσει με την είναι ποιότητα. το προϊόν είναι δεδομένου ότι το διαφημίζουν, οι πελάτες μου όπως αυτό το προϊόν πάρα πολύ. Επομένως συστήνω οποιου δήποτε που θέλει να έχει τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη για να πάρει τα προϊόντα από KCD δεδομένου ότι δεν θα απογοητευθείτε.
λέξεις-κλειδιά [ garden outdoor led flood lights ] αγώνας 345 προϊόντα.
Ασφάλεια αδιάβροχο Ip65 200 οδηγημένος Watt προβολέας ηλιακός
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων (°): | 90*130 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Οδηγήσεις |
Ο υπαίθριος φωτισμός δέντρων οδήγησε τον προβολέα 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
Αδιάβροχοι υπαίθριοι ανθεκτικοί στη θερμότητα οδηγημένοι 100w προβολείς Ip66
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Φωτισμός και σχέδιο στοιχείων κυκλώματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 80 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Ο ηλιακός οδηγημένος λαμπτήρας 300W 400W 500W Ip65 προβολέων στεγανοποιεί τον υπαίθριο φωτισμό για τον κήπο
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ):: | 2700~6500K |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β):: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265V |
| Φωτεινή αποδοτικότητα λαμπτήρων (lm/w):: | 170 |
SMD2835 IP65 Αδιάβροχα φώτα κήπου εξωτερικού χώρου με ηλιακή ενέργεια 100 Watt
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Τσιπ οδηγήσεων: | SMD2835 |
| Υλικό: | Αλουμίνιο + Tempered Glass |
24V προβολέας υπαίθριο IP65 100w των φορητών οδηγήσεων Dustproof
| Όνομα προϊόντων: | αδιάβροχος υπαίθριος οδηγημένος smd προβολέας ip65 |
|---|---|
| Φωτεινή αποδοτικότητα λαμπτήρων (lm/w): | 90 |
| δύναμη: | 100w |
Aluminum Housing IP65 Waterproof 100 Watt Solar Led Flood Light
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Εγκατάσταση προγράμματος |
|---|---|
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα (lm/w): | 80 |
| Τάση εισαγωγής (Β): | AC220-240V |
Άλουμινίου LiFePO4 μπαταρία τηλεχειρισμού εξωτερική υδατοασφαλής 100w ηλιακό φως LED
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Τσιπ οδηγήσεων: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
ηλιακός τροφοδοτημένος οδηγημένος προβολέας 2700~6500K 100W 200W SMD2835
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| Τσιπ οδηγήσεων: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |
ηλιακό οδηγημένο ΚΔ προβολέα 2700~6500K 100w 200w 300w SMD2835
| Τύπος: | Υπαίθριος οδηγημένος προβολέας |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | SMD2835 |
| Υλικό: | Aluminum+Tempered γυαλί |

